СТУДІЯ ОБРАЗОТВОРЧОГО ТА УЖИТКОВОГО МИСТЕЦТВА

Створена в 1989 році. Студія працює в 4-х напрямках:

- клас "Графіка" - керівник Тереза Лемішка;

- клас “Батик” (розпис по тканині) - керівник Олена Зуєнко;

- клас “Намистинка” (вироби з бісеру) – керівник Надія Дурська;

- клас “Малярство на склі” – керівник Галина Якубишин.

Заняття в класах проводяться за індивідуальними програмами, які включають в себе основні дисципліни ( живопис, рисунок, композиція, графіка) та профільні заняття (батик, розпис на склі). Заняття в класі “Намистинка” проводяться за індивідуальною програмою керівника. В студію приймаються діти віком від 5 до 20 років. Учні студії є активними учасниками та лауреатами фестивалів, конкурсів, мистецьких акцій як в Україні, так і за її межами. Були учасниками щорічного міжнародного фестивалю “Созопольська панорама” (м.Созополь, Болгарія). Вихованці студії стали переможцями міжнародного пленеру в Орлеані (Франція).

Керівник студії - Галина Якубишин
олег, 20 лютого 2011 о 14:59

Дякую.Ознайомився із Вашим позашкільним закладом. Пропоную співпрацю із Рогатинською дитячою студією образотворчого мистецтва . Адже ж ми сусіди та приналежні до одного етнографічного регіону Опілля. Крім цього пропоную створити асоціацію Позашкільних закладів дитячих візуальних мистецтв Галичини та відкрити інтернетгалерею дитячої творчості Галичини з метою популяризації дитячої творчості.

Юлія Гордієнко, 12 квітня 2009 о 20:22

Щиро вдячна всім,хто працював над виставкою в галереї "АРТ 11",особливо керівнику студії Якубишин Галині Василівній.Все було грандіозно! Юлія.

Розробка сайтів на професійному рівні