Міський Палац культури ім. Гната Хоткевича сьогодні є найстарішим
діючим Палацом культури у Львові.   Продовжуючи демократичні традиції своїх фундаторів,  Палац працює для всіх мешканців міста, незалежно від віку, національності, релігійних та політичних уподобань. Проте головне завдання нашої діяльності залишається незмінним - це підтримка, продовження і розвиток культурних традицій нашого міста та держави.    

 

Зараз в Палаці працює понад двадцять творчих колективів різного напрямку та вікових категорій, в яких займається понад тисячу постійних учасників. У нас діти опановують мистецтво народного, бального та естрадного танцю, ансамблевого та естрадного співу, гру на сопілці та бандурі. Працює студія образотворчого та ужиткового мистецтва, театр-студія, студія англійської мови. Для дорослих у Палаці діють гуртки бального танцю, займається камерний хор та театр. Для людей літнього віку працює Центр здоров’я.

 

Більшість колективів носять почесне звання "Народний" та "Зразковий". Творчі колективи Палацу завжди є бажаними гостями на міських святах. Завдяки активній концертній діяльності та участі у різноманітних фестивалях та конкурсах кожен із них відомий далеко за межами України. Щороку у травні-червні на сцені нашого Палацу  проходять звітні концерти творчих колективів, куди й запрошуємо львів'ян  та гостей міста насолодитися майстерністю юних талантів.

 

МПК ім.Гната Хоткевича проводить різноманітні заходи та реалізовує проекти, багато з яких уже стали традиційними.

 

     Майже десять років триває проект «Побачення зі Львовом», в рамках якого - єдині в Україні симфонічні ранки для школярів від відомого українсько-швейцарського оркестру «INSO Львів»,  а також авторські літературні вечори та презентації за участю відомих українських письменників Ю.Андруховича, Ю.Покальчука, Ю.Винничука, В.Неборака, О.Ірванця, М.Зарічного та ін.

 

     Палац культури часто виступає співорганізатором багатьох фестивалів. Легендарна «Червона рута», бардівська «Срібна підкова», патріотичні «Сурми звитяги», молодіжний «Шевченко-фест», дитячий «Забавдень»  - і це ще далеко не повний перелік...

 

     Колектив Палацу переконаний, що без культури немає майбутнього, тому не збирається зупинятися на досягнутому і надалі робитиме свій внесок у справу підтримки та розвитку національної культури.

  Розробка сайтів на професійному рівні